Hotel Restauracja Wodnik

Hotele w Bydgoszczy – Wodnik

Jeśli potrzebne są Państwu komfortowe noclegi w Bydgoszczy, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Hotel SPA i Restauracja Wodnik to najnowszy czterogwiazdkowy obiekt w mieście, który wyróżnia się wyjątkową lokalizacją, profesjonalną obsługą oraz niezwykle komfortowymi pokojami o wysokim standardzie. Nasz hotel może jednocześnie pomieścić nawet do kilkudziesięciu osób, dzięki czemu świetnie sprawdzi się na imprezy integracyjne czy śluby.


Do dyspozycji naszych gości jest również

hotelowa restauracja

oraz sala konferencyjna, w której istnieje możliwość zorganizowania szkolenia czy spotkania biznesowego.


Galeria Miedzyń, w której usytuowany jest Hotel i Restauracja Wodnik, to nowe centrum osiedla, zlokalizowane przy ulicy Nakielskiej, głównej arterii komunikacyjnej w zachodnio-południowej części miasta.


Hotele – co wyróżnia nasz obiekt? Atrakcje okolicy


Charakterystyczny dla Miedzynia jest malowniczy Kanał Bydgoski, będący niegdyś jednym z głównych wodnych ciągów transportowych. Do tej pory to najstarszy czynny śródlądowy kanał wodny w Polsce.
Dla osób lubiących aktywny tryb życia nad kanałem znajdują się wygodne ścieżki biegowe i spacerowe.

W najbliższym sąsiedztwie Hotelu usytuowana jest też kameralna marina Gwiazda, gdzie zatrzymuje się Bydgoski Tramwaj Wodny, którym można dopłynąć do samego centrum Bydgoszczy. Najcenniejszym zabytkiem na terenie Miedzynia jest VI śluza na Starym Kanale Bydgoskim z 1794 roku.


W okolicy Hotelu znajduje się bogate zaplecze rekreacyjne, z Orlikiem, boiskami do piłki siatkowej i baseballa, kortem tenisowym, a także stadionem piłkarskim klubu sportowego Gwiazda Bydgoszcz. Miedzyń to jedno z największych i najbardziej zielonych osiedli w Bydgoszczy w zachodniej części miasta. Nazwa osiedla, na którym znajduje się hotel, pochodzi od słowa miedza. Do 1920 roku na Miedzyniu znajdowała się bowiem granica miasta. Teraz to dobrze prosperujące osiedle, zamieszkiwane przez ponad 11 tys. Mieszkańców Bydgoszczy.


Jeśli interesuje Państwa komfortowy hotel w Bydgoszczy lub restauracja na rodzinny obiad, zapraszamy do odwiedzenia Miedzynia.