Hotel Restauracja Wodnik

Kameralne wesele w gronie najbliższych. Dlaczego warto?

Niezapomniane małe wesele

Główną zaletą kameralnych wesel jest przede wszystkim intymna, spokojna atmosfera. Zwykle takie przyjęcia bywają bardziej wzruszające, a Para Młoda ma czas na to, aby poświęcić swoją uwagę każdemu zaproszonemu gościowi. Wielu przyszłych małżonków chciałoby ten ważny dzień życiu spędzić w sposób jak najbardziej dostosowany do ich potrzeb, w gronie najbliższych sercu osób. Przy dużych przyjęciach zwykle trzeba iść na wiele kompromisów i ustępstw w wielu kwestiach, aby sprostać oczekiwaniom różnych gości, wśród których często są ludzie, z którymi nie wiążą nas silne więzi lub których spotkamy po raz pierwszy raz w życiu. W przypadku małego wesela raczej nie trzeba borykać się z takimi problemami.

Organizacja kameralnego wesela

Małe wesele, podobnie jak tradycyjne, również wymaga zarezerwowania odpowiedniej sali, scenariusza przebiegu i szeregu innych dodatków. Nawet najmniejszy szczegół ma duże znaczenie, a odpowiedni plan pozwoli nam oszczędzić wielu niespodzianek. Kluczowe znaczenie ma oczywiście miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie. Warto zadbać o to, by sala weselna była adekwatna do liczby gości - ani za mała, gdyż może zrobić się za ciasno, ani za duża, ponieważ nie osiągniemy tej kameralnej, intymnej atmosfery, na której zapewne nam zależy.

Restauracja Wodnik w Bydgoszczy zapewnia salę weselną, w której pomieści się aż 160 osób, jednak dzięki możliwości oddzielenia części przestrzeni z łatwością można stworzyć przytulny klimat również dla mniejszej grupy osób. W ten sposób można przygotować w niej niezapomniane, kameralne wesele dostosowane do różnych potrzeb. Dodatkowo zaproszonym gościom można zapewnić komfortowy nocleg po zakończonym przyjęciu w tutejszym hotelu.